INFOLINIA: 61 88 00 999 KONTAKT
O PrintUp
Podążanie za innymi zawsze wydaje się być bardziej bezpieczne. PrintUp, kierując ofertę wyłącznie do Profesjonalistów, łamie dotychczasowe konwencje.

Zamiast standardów i kompromisów oferujemy Partnerom – Profesjonalistom nową skalę wyboru z unikalną ofertą i jasnymi zasadami współpracy, opartymi na 5-ciu gwarancjach.

1 Wyłączność bez dyskusji

PrintUp buduje trwałe relacje ze swoimi Klientami i Partnerami oparte na zaufaniu. Kluczowym elementem Kultury Biznesowej Marki PrintUp jest Gwarancja Całkowitej Wyłączności.


Dzięki Wyłączności Klienci i Partnerzy PrintUp mają zapewnioną większą stabilność w relacjach ze swoimi klientami. To powoduje, że mogą koncentrować się bardziej na budowaniu przewag na rynku i tworzeniu szerszej perspektywy rozwoju swoich firm.

Deklaracja

Twój Klient nigdy nie otrzyma od PrintUp oferty handlowej. Nie zobaczy produktów i cen na stronie internetowej ani reklam adresowanych do niego w żadnym kanale komunikacji.

2 Oferta bez ograniczeń

Najlepsza oferta to taka, która wyprzedza oczekiwania. Spełniając obietnice zdobywamy Klientów i tworzymy płaszczyznę do robienia dobrego biznesu.


Oferta PrintUp to unikalne połączenie w jednym systemie online produktów, usług i rozwiązań Web to Print. Bazując na potencjale 3 drukarń, kompetencjach informatycznych oraz ponad 25-letnim doświadczeniu w obsłudze małych przedsiębiorstw i globalnych marek stworzyliśmy ofertę z przewagami i korzyściami, dzięki którym PrintUp stał się dla Profesjonalistów marką pierwszego wyboru.

3 Technologie bez limitów

Zgromadzony w Drukarni Interak potencjał produkcyjny oraz kompetencje w połączeniu z wysokimi standardami planowania i zarządzania w tym ryzykiem stanowią gwarancję ciągłości dostaw. Wielokrotnie zdublowane procesy oraz własne zasilanie ponad 1 MW zapewniają ciągłość produkcji nawet w sytuacji awarii maszyn i przerw w dostawach energii elektrycznej.


Zintegrowane systemy informatyczne monitorują wszystkie procesy w czasie rzeczywistym przez 7 dni i 24 godziny na dobę. Dzięki temu zapewniamy terminowe dostawy do Klientów w kraju i Europie oraz do magazynów i na linie produkcyjne w trybie Just-in-Time.


Zobacz więcej

4 Jakość bez kompromisów

Bezkompromisowa jakość to powtarzalność, która jest najważniejszym elementem wizualnej oceny.


Składa się na nią bezkompromisowe podejście do surowców, użytej technologii, wdrożonych standardów zarówno w procesach produkcyjnych i procesach kontroli jakości. Najwyższe wymagania, które stawiają od lat krajowi i międzynarodowi klienci Drukarni Interak są teraz standardem dostępnym w PrintUp.

5 Rozwój bez barier

Akademia PrintUp

Ciągły rozwój jest deklaracją wynikającą ze wspólnej strategii PrintUp i Drukarni Interak, dzielenia się wiedzą z wybranych obszarów biznesowych zdobytą w obsłudze zarówno małych i dużych przedsiębiorstw oraz od dostawców technologii.


W ramach Akademii PrintUp wspiera Klientów w rozwoju personalnym, procesach biznesowych, technologiach oraz sprzedaży. Wystarczy dokonywać regularnych zakupów i angażować się w inicjatywy PrintUp. Wszystkie aktywności premiowane są punktami w Programie Partnerskim. Punkty można wykorzystać na udział w szkoleniach, seminariach, testy nowych technologii i materiały wsparcia sprzedaży.