Wszystkie technologie i procesy w jednym miejscu

Zbudowaliśmy unikalną platformę produkcyjną, na której połączyliśmy wiele procesów. Dzięki temu możemy funkcjonować jednocześnie jako drukarnia komercyjna przemysłowa, drukarnia internetowa i drukarnia cyfrowa.

Drukujemy w technologii offsetowej oraz cyfrowej. Park maszynowy to 7 maszyn offsetowych łącznie 68 agregatów, w tym 4 maszyny do druku z roli. 2 maszyny to wyjątkowe w skali świata konfiguracje z aplikacjami do foliowania na zimno w technologii Cold Foil, podwójnego lakierowania z efektem Drip-Off, tłoczenia oraz wykrawania w linii. W drukarni cyfrowej drukujemy na 5 maszynach w 3 technologiach.

Druk do 10 kolorów i lakierowanie obustronne z suszeniem w linii

Łącznie 12 agregatów, 7 metrów pieca suszącego IR na końcu suchy arkusz!

Maszyna używana na świecie zarówno przez drukarnie przemysłowe do druku najwyższej jakości katalogów i albumów i drukarnie internetowe drukujące szeroki asortyment produktów reklamowych od ulotki po katalog w małym i średnim nakładzie.

Maszyna LITHORONE S40 SP jest jedną z kilku maszyn wyprodukowanych przez firmę Komori w skali świata i jedyną maszyną w Europie.

Druk dużych nakładów z roli i arkusza

Drukujemy na maszynach firm Heidelberg i Komori. Maszyny wykorzystujemy zarówno do produkcji dużych, średnich i małych nakładów. Wśród 7-miu maszyn offsetowych 6 maszyn to 8-śmio i 10 -cio kolorowe maszyny do druku dwustronnego z odwracaniem. 3 z nich posiadają agregat lakierujący a 4 drukują zamiennie na papierze z arkusza i roli.

Druk w technologii konwencjonalnej i UV

Maszyny 8-mio i 10-cio kolorowe do druku z odwracaniem wyposażone w wieże lakierujące drukują i lakierują w technologii offsetowej konwencjonalnej i UV w kolorystyce 4c/4c+L, 5c/5c+LL 4c/6c+L.

Lakierowanie w technologii Drip-Off w druku konwencjonalnym i UV.

W procesie konwencjonalnym podczas lakierowania uzyskujemy subtelny efekt mat-połysk. Stosując technologię UV otrzymamy wybiórczo intensywny efekt mat-połysk oraz faktury materiałów w postaci reliefu, z chropowatością zwaną "efektem skórki pomarańczy".

Druk UV, foliowanie, lakierowanie, wytłaczanie i wykrawanie w linii

Światowe innowacje dające nieograniczone możliwości kreowania uszlachetnień

Maszyna drukuje do 6-ciu kolorów z folią w technologii Cold Foil, lakieruje z efektem Drip-Off, tłoczy oraz wykrawa arkusz w linii. Dzięki wyposażeniu umożliwia druk wysoko przetworzonych produktów w małych i dużych nakładach oraz kreowanie nowych standardów uszlachetnień.

Została zbudowana przez firmę Komori. Jest jedną z kilku maszyn na świecie i jedyną w Europie.

Druk cyfrowy - 3 technologie, 5 maszyn

W drukarni cyfrowej drukujemy na 5 maszynach w 3 technologiach. Z uwagi na unikalne cechy i parametry każda z maszyn realizuje określony asortyment produktów. Maszyny drukują w kolorystyce do 6 kolorów w tym kolorem białym. Technologie HP Indigo i Kodak Nexpress pozwalają na lakierowanie miejscowe z wypukłym reliefem. Maszyny Xeikon drukują wstęgę o długości do 35 metrów. Wysokowydajna technologia Inkjet Jet Press Fuji pozwala na zadrukowanie obustronne wstęgi z szybkości ponad 127 m/min.

Jakość

Te same standardy dla światowych marek i Twoich klientów.

Wysokie standardy jakości i kompetencje oraz doświadczenia w pracy z wieloma technologiami pozwalają nam na łączenie lub używanie zamiennie technologii cyfrowych i offsetowych zarówno dla małych i dużych nakładów.