Usługi i rozwiązania PrintUp

Wyłącznie dla Partnerów

Usługi

Doradztwo technologiczne

W wielu przypadkach niezbędne przy tworzeniu nowych produktów. Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy przy doborze materiałów i procesów, aby w produkcji uzyskać korzyści w wymiarze skrócenia czasu i optymalizacji kosztów.

Wsparcie w zakresie procesów wydawniczych

Dysponujemy profesjonalnymi rozwiązaniami pozwalającymi na zautomatyzowanie procesów wydawniczych. Dzięki nim możliwa jest kontrola plików, harmonogramów, monitorowanie wprowadzanych zmian i stanu realizacji całego projektu, w jednym zintegrowanym systemie, z dostępem on-line dla wszystkich uczestników procesu. Narzędzia te stosowane są przy większych projektach wydawniczych, produkcji katalogów oraz przy mailingu.

Uzupełnienie procesów produkcyjnych

W ramach kompleksowej obsługi wykonujemy szeroki zakres usług Fulfillmentu, tj. konfekcjonowania, pakowania oraz realizujemy procesy magazynowania i dystrybucji w oparciu o indywidualne specyfikacje Klientów.

Usługi hostingowe

Naszym Partnerom posiadającym sklepy-klony, oferujemy korzystne cenowo usługi w zakresie hostingu, udostępniania serwerów oraz rejestracji i odnawiania domen.

Usługi PrintUp są dostępne wyłącznie dla Partnerów

Dowiedz się więcej!

Rozwiązania

Zaprojektowane przez Profesjonalistów dla Profesjonalistów

Od ponad 15 lat tworzymy software integrujący platformy internetowe z drukarnią. Teraz w PrintUp oferujemy go naszym Partnerom do łączenia ich z Klientami Końcowymi. System został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwa była jego skalowalność, przystosowana pod różne poziomy rozwoju biznesu i potrzeby Klientów Końcowych.

W wersji basic (prekonfigurowanej) jest to sklep W2P z produktami podstawowymi, z możliwością rozszerzenia oferty o moduły produktów niestandardowych, produktów Premium i produktów na żądanie.
W wersji profesjonalnej dostępne są terminale dla Klientów Końcowych, zintegrowane ze sklepem-klonem Partnera, z dodatkowymi funkcjonalnościami, w tym możliwością dodania indywidualnych produktów Klientów i stworzenia środowiska do ich do edycji on-line.

Partner oferujący swoje produkty, niedostępne w PrintUp (wytwarzane przez niego lub pozyskiwane z innych źródeł) może dodać je do oferty w swoim sklepie-klonie, a dodatkowo, na podstawie indywidualnych umów, sprzedawać je na platformie PrintUp.

Niezależnie jaką wersję oprogramowania wybierzesz, kontrola plików (preflight) oraz moduły tworzenia template’ów i produk- tów do edycji, realizowane są w oparciu o własne rozwiązania PrintUp.

Rozwiązania PrintUp są dostępne wyłącznie dla Partnerów

Dowiedz się więcej!