Wakacje rozpoczęte, czy można chcieć więcej? Można!

W PrintUp podgrzewamy atmosferę i dajemy więcej!
Każdego dnia do wygrania ekstra nagrody! Dowiedz się jak je wygrać!

Zasady konkursu

Czas trwania konkursu: 04-31.07.2018 r.

Kto może wziąć udział?
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie zarejestrowanego i aktywnego konta na platformie printup.pl.

Jak wygrać?
Po prostu zrób zakupy i/lub doładuj konto w PrintUp. Po doładowaniu nie musisz składać zamówień od razu! Pieniądze pojawią się na Twoim koncie PrintUp i będziesz mógł je wykorzystać w dowolnym momencie.

Nagrodę dnia wygrywa osoba, której suma zamówień i/lub doładowanie konta na PrintUp z danego dnia są największe. Druga osoba w kolejce otrzymuje nagrodę pocieszenia.

Każdego dnia zabawa zaczyna się od nowa!
Informacja o tym co jest nagrodą dnia pojawia się dzień przed na www.printup.pl.

Do wygrania!
6 x innowacyjny smartphone BlackBerry KEYONE
2 x przejażdżka Ferrari po torze wyścigowym w Poznaniu, z Mistrzem Polski - Teodorem Myszkowskim
3 x regenerujący weekend w Hotelu Smolarnia
2 x weekend w luksusowym Apartamencie UltraMarine w Kołobrzegu
3 x 1000 zł do PrintUp
4 x Letni Set Piknikowy od firmy Papyrus
+ Vouchery produktowe do PrintUp

Pula nagród

+ nagrody pocieszenia:
vouchery produktowe PrintUp

Graj i zamawiaj!

Nagrodę dnia wygrywa osoba, której suma zamówień i/lub doładowań z danego dnia jest największa. Druga osoba w kolejce otrzymuje nagrodę pocieszenia. Każdego dnia zabawa zaczyna się od nowa!

Zamawiam

Doładuj konto!

Chcesz wygrać, a nie masz akurat zlecenia? Dokonaj doładowania konta w PrintUp. Po doładowaniu nie musisz składać zamówień od razu! Pieniądze pojawią się na Twoim koncie PrintUp i będziesz mógł je wykorzystać w dowolnym momencie.

Doładuj konto

Kim są partnerzy konkursu?

BlackBerry

BlackBerry - to firma z innowacyjnym podejściem do branży technologicznej. Nie wzorują się na konkurencji, ale sami wyznaczają standardy, w jakich tworzone są ich produkty. Smartphone BlackBerry KEYone, który jest jedną z nagród w konkursie to unikatowy produkt, zupełnie różny od innych smartphone’ów dostępnych na rynku. Jest to najlepiej zabezpieczony telefon na świecie, który jako jedyny z aparatów dotykowych posiada inteligentną klawiaturę QWERTY, z szeregiem funkcjonalności, które sprawiają, że użytkowanie BlackBerry KEYone staje się prawdziwą przyjemnością. Wyjątkowo wytrzymały, posiada bardzo żywotną baterię i wysokiej jakości aparat fotograficzny…. Może być Twój!

Hotel Smolarnia

To wyjątkowe miejsce, do którego uwielbiamy zapraszać naszych Gości. Hotel otoczony urokliwym lasem, położony na skarpie, bezpośrednio przylegającej do jeziora, z autorską kuchnią od Kulinarnego Mistrza Polski - Pawła Salamona. Miejsce idealne zarówno do spotkań biznesowych, jak i prywatnego wypoczynku.

Papyrus

To wiodący dostawca papieru i usług w branży poligraficznej. To odpowiedzialna i godna zaufania firma, której największą wartością jest udzielanie wsparcia i dostarczanie jak największych korzyści swoim Klientom. Jednak nie tylko w biznesie są solidnymi partnerami. Ludzie, którzy tworzą tę firmę, reprezentują niezwykle przyjacielską postawę, są inspirujący, chętnie kooperują, tworząc niezwykle ciekawe i unikatowe projekty. Na nasz konkurs przygotowali letnie kosze piknikowe, które będą niezwykle przydatne podczas wakacyjnych eskapad za miasto.

Teo Motors

Nagroda dla fanów motoryzacji i adrenaliny ufundowana nie mogła zostać przez nikogo innego, niż naszego przyjaciela, wielokrotnego Mistrza Polski w wyścigach motocyklowych, wicemistrza w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski - Teodora Myszkowskiego i jego wiodącą na rynku firmę TeoMotors, zajmującą się kompleksową naprawą i regeneracją automatycznych skrzyń biegów. Co nas łączy? Miłość do szybkich samochodów, ale także profesjonalne, kompleksowe i skrupulatne podejście do Klientów. Pomimo działania w zupełnie różnych branżach, wzajemnie się inspirujemy. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa do przejażdżki Ferrari z Mistrzem, po torze wyścigowym w Poznaniu. To dopiero będą emocje!